Zrzuć kilogramy bez ćwiczeń dzięki do zmiany diety i stylu życia

Efektem tego Bezsenność „ głód diety ” powinien by w żadnym wypadku nie należy lekceważyć . Na przykład , badani w badaniach spożywane w górę do 1000 dodatkowych kalorii jak najszybciej jak to tylko spał cztery godziny nocnych.

Jeżeli ty mieć spali słabo lub zbyt mała, twój metabolizm będzie również mieć trudności z dostaniem dzieje się następnego dnia i tłuszczu spalanie będzie cierpieć jako rezultat. W uzupełnieniu, apetyt jest zwykle większa po niespokojnej nocy.

Jeśli masz wybrany na wyższy deficyt kalorii do stracić masy, uzyskanie wystarczającej ilości snu jest bardzo ważne. Ponieważ w organizmie zdolność do regeneratu maleje ze względu na z ograniczonej podaży w składniki odżywcze.

Ale tu też : nie przesadzić go. Każdy, kto myśli, że późny pion może stracić na wadze szczególnie szybko jest źle. Pierwsze z dobrą ilość snu jest ważna. Naturalna długość snu , że dana osoba potrzebuje waha się od osoby do osoby, ale jest zawsze między sześciu i dziesięciu godzin.

Ta fizyczna potrzeba do snu nie może zostać zmieniona albo . Jest zatem ważne, aby wysondować swoje własne snu potrzeb i do przestrzegania z nich, co najmniej na ogół. To byłoby być idealny, jeśli jesteś dowiedział się zasadniczo dostać przez bez z alarmu zegara.

Następnie pan dać swojemu organizmowi ten sen to potrzebne i nie ma się martwić o to jazdy cię w tej paradzie z nadmiernie zmęczonych pragnienia.

Powstrzymaj się od cukru i alkoholu

My wszyscy wiemy, że cukier nie pomoże Ci stracić na wadze. Ale w jaki sposób mogą Państwo najlepiej zrobić bez niego? Wiele ma nie wiedzieć, że duża część cukru jest wchłaniany przez napojów, takich jak napoje gazowane i soki. Jeśli jesteś zastąpić je z wody i herbaty, ty może zaoszczędzić kilka kalorii.

Unikanie gotowe produkty z tym supermarkecie jest również zalecane. Często nie jest cukier w nich, że my by nie naprawdę oczekują tam . Oczywiście, pan powinien również przyjąć bardziej umiarkowane podejście do słodyczy i starają się oprzeć.

Alkohol jest nie tylko bogaty w kalorie , ale może również spowolnić utratę tłuszczu . Ponadto , zbyt dużo alkoholu ma tendencję do mają jedzenie apetyt. Ponieważ woda, sole i minerały są wycofane z tym ciałem i to jest odzwierciedlone w pragnieniu dla serdeczny i tłuszczowej żywności.

Zawsze czytać w składniki listy na tej tyłu na opakowaniu, aby znaleźć ukryte i niepotrzebnych cukrów. Liczba od kalorii może również być znalezione tam.

Spożywaj dobre tłuszcze

Początkowo tłuszczu nie brzmi jak to jest odpowiedni dla zdrowej wagi straty, a następnie bez wysiłku. Jednakże, jeden powinna nie być zbyt szybkie, aby sędzia, bo diety tłuszcze dostarczają energii i wspierać się ciało pochłaniające i przetwarzania składników odżywczych. To może nawet pomóc z tłuszczu spalanie.

Co jest ważne, jednak, to, które tłuszcze Państwo konsumować. Państwo powinno być ostrożny, aby konsumować jednonienasycone i wielonienasycone tłuszczowe kwasy. Gdzie są Ci znaleźć to?

Zdrowe tłuszcze mogą być znalezione w lnianych nasion , słonecznika nasiona , i ryby . Ale awokado , oleje roślinne i orzechy są również dobrymi dostawcami.

Jednak , to powinno być zauważyć, że dobre tłuszcze również mają kalorii , które mogą mieć negatywny wpływ na na bilans arkuszu. W związku z tym , ty powinni płacić uwagę aby w zdrowej dawki.

Jeśli jesteś tylko chcą , aby stracić na wadze z dietą i trochę wysiłku , niskie carb może być opcja. Węglowodanów wlotu jest bardzo zmniejszone. To zrzeczenie się utrzymuje krwi cukier stały, insulina wydzielanie niski i tym samym zwiększa metabolizm i tłuszczu strat.

Ważne jest, że pan wymienić te węglowodany z białkiem . To sprawia, że ty czujesz pełny dłużej i że ciało zużywa więcej kalorii do generowania energii , niż to robi z węglowodanów . Utrata wagi z niską zawartością węglowodanów jest zatem dobra alternatywa , że ty może trzymać się w na dłuższą metę.

Przerywany post

Przerywany post lub przerywany post brzmi na początku jak głód . Ale jesteś w błędzie. To jest nie na temat diety , ale o uzyskiwanie używane do jedzenia razy . Jedzenie i post zmieniają się w określonym oknie czasowym.

Tam są kilka opcji do wyboru w szczelinę czasową. Na przykład , ty może pościć całkowicie kilka dni w tygodniu i jeść normalnie na tych innych. Ale nie jest też 16/8 metoda , w której 16 oznacza dla tej liczby o godzinach w których Państwo szybko i na pozostałe 8 godzin służyć jako czas okna do jedzenia.

Regulacja w czasie okna i jedzenia nawyków nadal pozwala na elastyczny styl życia i sposób nie ograniczają cię jak diety . Na przykład , możesz nie mieć do anulować kolację z przyjaciółmi , bo o diecie , ale mogą dostosować swoje czczo razy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *