jakie przyczyny zaparć?

Równoważna regulacja plan diety,

Aby pobudzić perystaltykę jelit i pozwala uwolnić się od środków przeczyszczających u dzieci Leczenie zaparć w diecie dzieci trzeba mieć wystarczającą ilość paszy związki te znajdują się tylko w produktach pochodzenia roślinnego początku substancje balastowe nabobtnávají w jelitach, zwiększenie objętości mas kałowych.

Równoważna regulacja plan diety,

Reklamują zadanie pokarmowego jego perystaltykę-perystaltykę i przyspieszają przewód strumień moment wymaga, aby wolne praktyczne wskazówki produkty, które wspomagają proces trawienia zaleca się spożywać między głównymi daniami, są jogurt, kefir, kwaśne mleko -bakterie zawarte w nich, pozytywnie wpływają na naturalny przewód pokarmowy zwierzęcia mleka i cukru aktów projímavě zaleca się mleko, cukier owocowy: włączać je do mleka, elementy, musli, napoje owocowe uwaga akty projímavě, ale ma ten sam rynek.

Koszt jak zwykły cukier w celu pobudzenia perystaltyki przewodu pokarmowego zaleca się wcześnie rano trzeba picie jednej szklanki wody z 1-2 zmniejsza owocowego octu świeżą kapustę i trochę soku z kiszonej kapusty skorzystać z białym substancje balastowe, takie jak otręby pszenne, wymieszać bezpośrednio w jogurt domowy ser, musli, ciasta, zupy, sałatki, a także czy 3xdenně 1-2 łyżki otrąb z wodą otręby pszenne, łagodzą kal, nasiona lnu mają porównywalną wpływ ponieważ produkty te naboptnávají w przewodzie pokarmowym, jest potrzebny dla każdego łyżeczki otrąb lub nasiona pić 1 szklankę płynu.

Stopniowo wprowadzamy do diety pokarmy bogate

W treści balast pierwszy wzdęcia mogą być oparty o kminku, kopru włoskiego i anyżu dużo płynów-to nevyhnutností 2-3 litry płynów dziennie, soki i herbaty ziołowe, woda mineralna, soki owocowe bez cukru chciałaś coś świątecznego każdy kawałek i pozostawić na swój własny wystarczająco dużo czasu dla każdego dania przynajmniej 2xdenně jedz świeże warzywa lub sałatka.

Stopniowo wprowadzamy do diety pokarmy bogate

Gotowane ze świeżych warzyw owoce i warzywa, pacjent powinien uzyskać w dużych ilościach. Owoce i warzywa muszą być świeże, a także w postaci sałatek poprawiła się z olejem jestem szczególnie poradził kiszonej kapusty, które, oprócz mechanicznego działania paszy wpływa na przewód pokarmowy poprzez chemicznego zapalenia. Jest kwas mlekowy, który zawiera w różnych innych kwaśnych warzyw aplikacjach i we wszystkich okyselených produkty mleczne z okyselných produkty mleczne zaleca się: mleko, masło, jogurt, kwaśne mleko, maślanka, kefir, a nawet więcej przewodu pokarmowego, perystaltykę jelit, pomaga również zmienić виннокаменная.

Jabłkowy i cytrynowy perystaltykę jelit podlega również po ogłoszeniu pieczone ziaren kawy, a także obfite picie dwutlenkiem węgla swoimi termalnymi efekcie wpływa na perystaltykę przewodu korzystne, a także zimne napoje, które są podane na pusty żołądek korzystnie wpływają na widoku orzechy oraz migdały w dawce 150-200 g/dzień. U pacjentów z nadwagą, jednak produkty te nie powinny być wykorzystywane do swojej wysokiej kaloryczności warto. SUBSTANCJE BALASTOWE SKŁADAJĄ SIĘ TYLKO W PRODUKTACH POCHODZENIA ROŚLINNEGO, ZALECA SIĘ ziarna i całe ziarna elementy, takie jak ziarna zbóż w ziemi lub mieszanina płatków zbożowych na przykład płatki zbożowe, chleb razowy, šrotový chleb, chleb, gotowane z nasion lnu nasiona, a także punktów lnu, sezamu.

A także nasiona słonecznika, dyni punktów słabnie w ciągu pm porannym posiłku z musli lub z jogurtem, lub rzucił się z kwaśnym mlekiem lub jogurtem owoce suszone owoce rodzynki, figi, suszone śliwki, suszone morele, daktyle lub do wykorzystania, aby złagodzić w wodzie. Świeże owoce wszystkie z bananów, zwłaszcza jabłka i gruszki ze skórką, maliny, truskawki, porzeczki, agrest orzechy, migdały: wszystkie rodzaje zwarci bogate, skłonności do ожиревших nie warzywa: jest to możliwe, aby wysłać surowce z olejem lub balsam jest to szczególnie zaleca się pić kapusta, kalafior, brokuły rośliny strączkowe groch, biała, jak ciemna fasola, soczewica ziemniaki kochali się na ryż i makaron.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *